FAQ

+
Question

Jaka jest cena za 1mb?

Aby móc wiarygodnie wycenić ogrodzenie niezbędna jest większa ilość parametrów, tj. model, rodzaj podmurówki, wysokość elementów, itp. Zapytanie ofertowe najlepiej przesłać standardowo drogą elektroniczną na adres: biuro@konsport.com.pl.

+
Question

Czy można otrzymać ofertę telefonicznie?

Przygotowanie wstępnej oferty wymaga wyszczególnienia każdej pozycji zapytania wraz z określeniem jej parametrów, co zajmuje średnio około 15-20 minut. Dlatego zapytanie ofertowe najlepiej przesłać standardowo drogą elektroniczną na adres: biuro@konsport.com.pl.

+
Question

Czy firma Konsport sprzedaje swoje produkty klientom indywidualnym?

Konsport prowadzi zarówno sprzedaż hurtową jak i detaliczną. Bezpośrednia sprzedaż detaliczna prowadzona jest na terenie województwa łódzkiego. Pozostałe województwa są obsługiwane za pośrednictwem sieci dystrybucji.

+
Question

Gdzie znajduje się najbliższy punkt handlowy?

Wszystkie dane teleadresowe dystrybutorów Konsport znajdą Państwo w zakładce GDZIE KUPIĆ pod adresem: https://konsport.com.pl/gdzie-kupic

+
Question

Czy wykonują Państwo projekt ogrodzenia?

Konsport nie wykonuje projektów ogrodzeń. Warto jednak skontaktować się z dystrybutorem Konsport i zapytać o taką możliwość.

+
Question

Ile kosztuje transport?

Cena transportu jest uzależniona od wielu czynników, m. in. ilość oraz rodzaj elementów czy ilość kilometrów. Więcej informacji na temat ceny transportu z pewnością udzieli wybrany dystrybutor Konsport w trakcie sporządzania oferty.
Konsport świadczy usługi transportu ogrodzeń wyłącznie na terenie województwa łódzkiego. O szczegóły zapytaj BOK,
e-mail: biuro@konsport.com.pl lub telefonicznie: +48 43 677 50 63.

+
Question

Ile kosztuje montaż?

Cena montażu jest uzależniona od wielu czynników, m. in. ilość oraz rodzaj elementów czy zakres zleconych prac. Więcej informacji na temat ceny montażu z pewnością udzieli wybrany dystrybutor Konsport w trakcie sporządzania oferty.
Konsport świadczy bezpośrednio usługi montażu ogrodzeń wyłącznie na terenie województwa łódzkiego.

+
Question

Czy przyjeżdżają Państwo na pomiar?

Przedstawiciel firmy Konsport jedzie na pomiar wyłącznie po zaakceptowaniu oraz zaliczkowaniu przedstawionej wstępnie oferty na zakup ogrodzenia z usługą montażu.
Jeśli Państwa wybór padł na któregoś z dystrybutorów Konsport należy skontaktować się bezpośrednio z wybraną firmą w celu uzyskania takich informacji.

+
Question

Czy wykonują Państwo także elementy murowane, ogrodzenia z pustaków łupanych?

Firma Konsport już od ponad 25 lat specjalizuje się w produkcji ogrodzeń systemowych. Elementy te produkowane są ze stali ocynkowanej, a następnie malowanej proszkowo.
Firma Konsport nie posiada w ofercie elementów betonowych jak np. pustaki łupane. Warto jednak skontaktować się z dystrybutorem Konsport i zapytać o dodatkowe elementy jak podmurówka, klinkier czy też beton architektoniczny.

+
Question

Jaka jest maksymalna długość przęseł?

Wszystkie panele ogrodzeniowe (3D,2D) mają długość 2,5 m. Zarówno przęsła sztachetowe, jak i palisadowe produkowane są pod indywidualne zamówienie, a ich długość nie może przekroczyć 3 m. Wyjątek stanowi ogrodzenie wycinane laserowe (PB001), maksymalna długość przęsła to 2,94 m.

+
Question

Jakie są wymiary standardowe?

Firma Konsport proponuje swoim Klientom wymiar standardowy odnoszący się wyłącznie do wysokości elementów (przęseł, bram, furtek) wybranych modeli ogrodzeń palisadowych (PP002: P, P22,P64, P82 oraz pokrewne, P102) oraz sztachetowych (PS004).
Możliwym jest wyprodukowanie elementów pod indywidualne zamówienie. Jest to natomiast związane z dopłatą. O szczegóły zapytaj BOK,
e-mail: biuro@konsport.com.pl lub telefonicznie: +48 43 677 50 63.

+
Question

Jak dobrać automatykę do bram?

Po pierwsze należy określić rodzaj bramy (uchylna, samonośna, składana), a następnie jej wagę.

Pomocnym będą karty produktu udostępnione poprzez stronę internetową: https://konsport.com.pl . Kartę produktu znajdą Państwo wybierając w zakładce OFERTA model ogrodzenia, który został zakupiony.
Na podstawie modelu oraz wymiarów zamówieniowych bramy są Państwo w stanie odnaleźć taką informację we własnym zakresie. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu z BOK, e-mail: biuro@konsport.com.pl lub telefonicznie: +48 43 677 50 63.

+
Question

Jaki jest okres gwarancji?

Okres gwarancji wynosi 2 lata. Firma Konsport udziela dodatkowo gwarancji na powłokę lakierniczą, która wynosi 5 lat.

Więcej informacji znajduje się pod adresem:
https://konsport.com.pl/pliki/OWS_konsport_2021.pdf
oraz
https://konsport.com.pl/pliki/karta_infromacyjna_oprodukcie.pdf

Znajdź najbliższego dystrybutora