×
MENU

P302 + Furtka + Brama samonośna

Ogrodzenia (mały prześwit)

W modelu P302 w odróżnieniu od innych palisad poziomych zastosowane zostały płyty XPS. To nowoczesny, ekologiczny materiał budowlany wykorzystywany na całym świecie. Inną, powszechnie stosowaną nazwą tego materiału jest styrodur.

Brama samonośna P302, Słupek EQ, Skrzynka na listy Opcja 1, Furtka P302
Brama samonośna P302, Automat BFT DEIMOS
Furtka P302, Słupek EQ, Skrzynka na listy Opcja 1, Brama samonośna P302, Przęsło P302

Model P302 to absolutna nowość na rynku. W modelu P302 w odróżnieniu od innych palisad poziomych zastosowane zostały płyty XPS. To nowoczesny, ekologiczny materiał budowlany wykorzystywany na całym świecie. Inną, powszechnie stosowaną nazwą tego materiału jest styrodur. Piankę XPS charakteryzuje jednorodna, zamknięto-komórkowa struktura, co wpływa na jej trwałość i wytrzymałość. Jednocześnie materiał pozostaje lekki, co w przypadku elementów ogrodzeniowych o znacznych wymiarach jest niewątpliwą zaletą.  Płyty te stanowią wypełnienie wszystkich elementów ogrodzenia (furtki, bramy, przęsła). Są również stosowane jako podmurówka, co stanowi świetną alternatywę dla klasycznych płyt betonowych.

Na realizację składają się następujące elementy:

  • Brama samonośna P302,
  • Furtka P302 ze standardowym pochwytem w kolorze ogrodzenia,
  • Przęsła P302,
  • Słupek EQ ze skrzynką na listy,
  • Automat do bram BFT DEIMOS.

 

Ogrodzenie P302 oferowane jest w 2 kolorach:

Dodatkowo całą aranżację można wzbogacić o panele dekoracyjne:

PB002 – Czerpie swoją estetykę z modelu PB001. Solidna blacha o gramaturze 2 mm została miejscami przecięta na wzór podłużnych otworów o zróżnicowanej szerokości. Uzyskany w ten sposób efekt daje wrażenie pewnej nieregularności co w połączeniu z płytami XPS i zerowym prześwitem miedzy nimi, daje bardzo wyraźny i estetyczny akcent. Moduł PB002 dostępny jest w pełnej kolorystyce Konsport w tym również strukturach metalizowanych i drobnych.

PS005 – Bazuje na konstrukcji modelu PS004. Delikatne sztachety, ułożone poziomo w układzie przypominającym okienne żaluzje. Rozstaw sztachet plasuje się w przedziale 60-70mm, jednak ich układ skutecznie utrudnia wgląd na posesję.

 

Model P302 daje pełną możliwość aranżacji, tak aby dopasować się do indywidualnych potrzeb klienta. Każdy element ogrodzenia jest produkowany w oparciu o profesjonalny projekt z uwzględnieniem wybranych elementów dekoracyjnych.

A jeśli to nadal za mało …

Nie wiesz gdzie umieścić skrzynkę na listy ?

Przydałoby się oświetlenie furtki ?

Chciałbyś za pomocą aplikacji w telefonie otwierać i/lub zamykać furtkę ?

A może interesuje Cię klasyczny domofon?

Jeśli odpowiedź na którekolwiek z pytań brzmi TAK, to zapoznaj się z naszą ofertą Słupków EQ . 

Realizacja wykonana przez:

Ogrodzenia Szczecin – TCS Ogrodzenia

530 305 730 | 512 588 604 | 504 192 453
biuro@tcsogrodzenia.pl

Zastosowane do realizacji:

Kolory specjalne

Paleta kolorów klasycznych to dla Ciebie za mało? Wybierz ogrodzenie w kolorze pokry­tym strukturą metalizowa­ną lub w wariancie struktur drobnych.

Słupek EQ

11 dostępnych opcji konfigu­racyjnych ułatwi codzienne czynności. Otwieraj furtkę i/lub bramę za pomocą apli­kacji mobilnej (Android/iOS), wybierz opcję z szyfratorem lub czytnikiem linii papilar­nych. Nie zapomnij również o dodatkach: efektownym…

P302

Wypełnienie modelu P302 opiera się o ekstrudowaną piankę polistyrenową, znaną jako XPS. To nowoczesny, ekologiczny materiał budowlany wykorzystywany na całym świecie. Inną, powszechnie stosowaną nazwą tego materiału jest styrodur. Piankę…

Konsport poleca