×
MENU

Akcesoria do bram samonośnych

Odkryj najlepsze akcesoria dla Twojego ogrodzenia. Dowiedz się wszystkiego co musisz wiedzieć o dostępnych dodatkach do bram  samonośnych i przęseł. Pamiętaj, że akcesoria stosowane w ogrodzeniach Konsport wymagają odpowiedniego przygotowania jeszcze na etapie produkcji fabrycznej. Dlatego dobierz swoje dodatki już teraz, razem z ogrodzeniem. Później ich zastosowanie nie będzie już możliwe.

Lampy BLIX

Blix Big:

  • Lampka z tworzywa sztucznego pasująca do słupków stalowych o przekrojach 80x80x2, 80x80x3, 100x100x3, 100x100x4 i 120x120x4 mm.
  • Wyposażona w żarówkę LED emitującą naturalne, białe światło o mocy 4000 K.
  • Klasa wodoszczelności – IP65
  • Od góry zakryta metalowym daszkiem w kolorze czarnym.

Blix Small:

  • Lampka z tworzywa sztucznego pasująca do słupków stalowych o przekroju 80x80x2 mm.
  • Wyposażona w żarówkę LED emitującą naturalne, białe światło o mocy 4000 K.
  • Górna część lampy zakryta jest 50 mm fragmentem słupka stalowego o przekroju 80x80x2. Od góry zakryta plastikowym daszkiem w kolorze czarnym.

Słupek z automatem

 

Nie tylko automat do bramy…

Słupek z automatem to rozwiązanie dla bram samonośnych wyposażonych w listwę zębatą (brama z przygotowaniem do automatyki). Słupek wyposażony jest w specjalną komorę na silnik automatu, wraz z drzwiczkami pozwalającymi na łatwe wysprzęglenie bramy na wypadek braku prądu. Posiada fabryczne rolki prowadzące, które zastępują tradycyjne słupki stalowe do prowadzenia bramy samonośnej. W wersji rozszerzonej słupek z automatem Konsport wyposażony jest dodatkowo w lampkę oświetleniową tylną oraz lampkę boczną, doświetlającą podjazd podczas otwierania i zamykania. Lampa tylna sygnalizuje otwieranie i zamykanie bramy przerywanym sygnałem świetlnym. Wersja rozszerzona posiada także gniazdko 230V fabrycznie zamontowane do bocznej ściany słupka*.

Otwieraj bramę pilotem lub aplikacją mobilną. Dobierz do swojej konfiguracji słupek z automatyką wyposażony w napędy włoskiej marki BFT. W ofercie dostępne napędy do bram samonośnych w różnych wariantach i opcjach wyposażenia.

Zobacz dostępne opcje dla automatyki bramowej

*Słupek z automatem posiada rozprowadzenie przewodów zapewniających pracę lamp oświetleniowych, wymaga montażu z bramą, podłączenia do sieci i zaprogramowania pracy silnika zgodnie z instrukcją producenta.

Alternatywne prowadzenie bramy samonośnej

 

Górne prowadzenie zamiast słupów prowadzących 

Rozwiązanie pozwala zrezygnować z ko­nieczności stosowania słup­ków prowadzących dla bramy samonośnej. Pro­wadzenie górne może być montowane zarówno do muru jak i do słupków o prze­kroju minimum 100x100mm. Znajduje zastosowanie z Systemem Bloczków Ogrodzeniowych Konsport*.
Alternatywne prowadzenie nie jest dostępne dla mode­li ogrodzeń sztachetowych (PS001, PS002, PS003) i lek­kich palisad pionowych (PP001 N, W, C, CC, Verticale, P46).

Podmurówki /System bloczków ogrodzeniowych

Postaw ogrodzenie na solidnej podstawie

W ofercie Konsport dostępnych jest wiele rozwiązań z zakresu podmurówek i bloczków stanowiących podstawę i/lub wykończenie linii ogrodzenia.

Słupek EQ

Najlepszy dodatek do furtki i bramy

Uzupełnij linię ogrodzenia o praktyczne i funkcjonalne Słupki EQ Konsport. Słupek jest zwykle montowany zaraz obok furtki lub bramy i w zależności od wybranego wariantu, pełni różne funkcje. Najprostsze konfiguracje pozwalają wykorzystać słupek EQ jako skrzynkę na listy lub skrzynkę na listy i domofon. Bardziej rozbudowane warianty oferują możliwość otwarcia furtki /i bramy z użyciem breloków zbliżeniowych, czytnika linii papilarnych lub szyfratora. Dostępny jest również słupek EQ pełniący funkcje zbliżoną do paczkomatu. Otwarcie wrzutki na paczki może odbywać się z użyciem aplikacji mobilnej lub wygenerowanych kodów dostępu dla kuriera.

 

Słupek EQ
Zobacz wszystkie słupki oraz dodatki i akcesoriach do nich
Akcesoria do bram uchylnych i furtek
Poznaj wszystkie akcesoria i dodatki do bram uchylnych i łamanych
Znajdź najbliższego dystrybutora