×
MENU

Program partnerski

Zapraszamy do uczestnictwa w programie partnerskim KONSPORT wszystkie firmy pragnące nawiązać z nami długotrwałą, owocną współpracę.

Jeśli prowadzisz działalność w którymś z obszarów preferowanych – odezwij się do nas.

Nasz zespół zweryfikuje wszystkie informacje w nim zawarte, a następnie wróci do Ciebie z informacją zwrotną, czy zostałeś zakwalifikowany do wzięcia udziału w programie.

Program partnerski KONSPORT pozwala Ci nawiązać współpracę z firmą KONSPORT na okres próbny. Jeśli w określonym czasie uda Ci się spełnić kilka warunków, zostaniesz awansowany wyżej na zupełnie nowych, a zarazem bardziej atrakcyjnych dla Ciebie warunkach. Jeśli jednak z jakiś powodów szczęście Ci nie dopisze, nie zrażaj się! Zawsze możesz spróbować ponownie zrealizować postawione sobie wcześniej cele. Warunki jakie stawiamy przed kandydatami chcącymi aktywnie pośredniczyć w sprzedaży wyrobów firmy KONSPORT zostaną przedstawione wszystkim, którzy zakwalifikują się do programu.

Wszystkie zgłoszenia zostaną rozpatrzone do 14 dni od momentu ich przesłania.

Ze względu na ogromne zainteresowanie wzięciem udziału w programie w pierwszej kolejności rozpatrywane będą zgłoszenia nadesłane przez firmy, których lokalizacja pokrywa się z regionem preferowanym przez firmę KONSPORT.

  • atrakcyjna karta rabatowa,
  • profesjonalne wsparcie działu sprzedaży i biura obsługi klienta,
  • dostęp do STREFY DYSTRYBUTORA,
  • bieżące informacje na temat nowości i zmian w asortymencie,
  • bogaty pakiet narzędzi wspierających i reklamowych,
  • transport w cenie po osiągnięciu minimum logistycznego,
  • jasne zasady uczestnictwa oraz wiele, wiele innych.

 

Agnieszka Trojanowska
tel. 48 43 677 50 63 wew. 253
email: agnieszka.trojanowska@konsport.com.pl

Znajdź najbliższego dystrybutora