×
MENU

Akcesoria do bram uchylnych i furtek

Odkryj najlepsze akcesoria dla Twojego ogrodzenia. Dowiedz się wszystkiego co musisz wiedzieć o dostępnych dodatkach do bram uchylnych i furtek Konsport. Pamiętaj, że akcesoria stosowane w ogrodzeniach Konsport wymagają odpowiedniego przygotowania jeszcze na etapie produkcji fabrycznej. Dlatego dobierz swoje dodatki już teraz, razem z ogrodzeniem. Później ich zastosowanie nie będzie już możliwe.

Lampy BLIX

Blix Big:

  • Lampka z tworzywa sztucznego pasująca do słupków stalowych o przekrojach 80x80x2, 80x80x3, 100x100x3, 100x100x4 i 120x120x4 mm.
  • Wyposażona w żarówkę LED emitującą naturalne, białe światło o mocy 4000 K.
  • Klasa wodoszczelności – IP65
  • Od góry zakryta metalowym daszkiem w kolorze czarnym.

Blix Small:

  • Lampka z tworzywa sztucznego pasująca do słupków stalowych o przekroju 80x80x2 mm.
  • Wyposażona w żarówkę LED emitującą naturalne, białe światło o mocy 4000 K.
  • Górna część lampy zakryta jest 50 mm fragmentem słupka stalowego o przekroju 80x80x2. Od góry zakryta plastikowym daszkiem w kolorze czarnym.

Lampa oświetleniowa LED / Lampka Kanlux

Lampa LED

Umiejscowiona w górnej części słupka EQ, doskonale doświetla panel z wyposażeniem.* Lampa zintegrowana z czujnikiem zmierzchu będącym w zestawie. 

Maskownica prześwitu między skrzydłami

Zniweluj szparę między skrzydłami bramy uchylnej. 

Dodatkowe rozwiązanie zakrywające prześwit między skrzydłami bramy uchylnej. 

Automatyka bramowa

Przygotowanie bramy do automatyki

Odpowiednio wzmocniony profil w wypełnieniu bramy lub uchwyty do automatyki pozwalają na łatwe wyposażenie bramy w napęd. Wybrany model determinuje sposób montażu automatyki bramowej. W lekkich palisadach pionowych stosuje się uchwyt do automatyki bramowej pozwalający na swobodny montaż większości ramion automatów do bram uchylnych. W modelach o bardziej masywnej i zabudowanej konstrukcji jak P82/PS004/P302 brama uchylna posiada specjalny, wzmocniony profil poziomy do którego montuje się ramiona automatu. 

 

Samodomykacz furtki

Pamięta za Ciebie by zamknąć furtkę

Prosty gadżet, który zadba o bezpieczeństwo domu. Kompatybilny z każdym modelem ogrodzeń Konsport. Mechanizm samodomykacza pozwala na regulację tempa zamykania furtki. Możliwa jest również łatwa regulacja siły docisku furtki do listwy domykowej. Montaż samodomykacza jest możliwy tylko do furtki, która została fabrycznie dostosowana do pracy z takim zawiasem. 

 

Pochwyty ze stali nierdzewnej

Pochwyt nierdzewny do furtki i bramy

Masywne pochwyty z efektownej stali nierdzewnej dodają elegancji całej linii ogrodzenia. Dostępne w dwóch wysokościach. Krótkiej, o wysokości zbliżonej do klasycznego pochwytu oraz długiej, licującej z dolną częścią ramy furtki oraz bramy uchylnej*.

Pochwyt długi może być zamontowany centralnie – w równej odległości między górną i dolną krawędzią ramy furtki/bramy, lub dołem licując równo z dolną krawędzią furtki lub bramy.

Słupek EQ

Najlepszy dodatek do furtki i bramy

Uzupełnij linię ogrodzenia o praktyczne i funkcjonalne Słupki EQ Konsport. Słupek jest zwykle montowany zaraz obok furtki lub bramy i w zależności od wybranego wariantu, pełni różne funkcje. Najprostsze konfiguracje pozwalają wykorzystać słupek EQ jako skrzynkę na listy lub skrzynkę na listy i domofon. Bardziej rozbudowane warianty oferują możliwość otwarcia furtki /i bramy z użyciem breloków zbliżeniowych, czytnika linii papilarnych lub szyfratora. Dostępny jest również słupek EQ pełniący funkcje zbliżoną do paczkomatu. Otwarcie wrzutki na paczki może odbywać się z użyciem aplikacji mobilnej lub wygenerowanych kodów dostępu dla kuriera.

 

Akcesoria do bram samonośnych
Poznaj wszystkie akcesoria i dodatki do bram samonośnych
Słupek EQ
Zobacz wszystkie słupki oraz dodatki i akcesoriach do nich
Znajdź najbliższego dystrybutora