×
MENU

Dystrybutor Premium

Ogrodzenia Szczecin – TCS Ogrodzenia

Ponad 15 lat w branży ogrodzeń posesyjnych, panelowych, murowanych. Duża wystawa ogrodzeń oraz bloczków dostępna od poniedziałku do soboty w Mierzynie, blisko Szczecina. Na miejscu fachowe doradztwo w zakresie doboru i montażu ogrodzeń oraz szereg usług dodatkowych w tym transport, pomiar i montaż w miejscu inwestycji.

Ogrodzenia Szczecin – TCS Ogrodzenia


Lubieszyńska 8A, 72-006 Mierzyn, Polska

530 305 730 | 512 588 604 | 504 192 453

Największy dystrybutor KONSPORT na terenie woj. Zachodniopomorskiego – TCS Ogrodzenia

Firma TCS Ogrodzenia powstała w marcu 2008 roku. Jesteśmy dostawcą kompleksowych rozwiązań z zakresu ogrodzeń systemowych. Naszym klientom dostarczamy systemowe rozwiązania, montaż oraz serwis nowoczesnych systemów ogrodzeniowych: palisadowych, posesyjnych, panelowych,murowanych, sportowych, bram, furtek oraz automatyki. Wypracowane przez zespół TCS standardy oraz sprawdzone metody montażu stanowią podstawę realizowanych inwestycji w branży budowlanej. Koncentrujemy się na kompleksowej obsłudze klientów, dzięki czemu z naszych usług skorzystały już setki firm w całym kraju i poza jego granicami.

Dowiedz się więcej na temat produktów Konsport dostępnych w TCS Ogrodzenia.

Ogrodzenia metalowe
Ogrodzenia z bloczków
Ogrodzenia z płyt
Ogrodzenia z elementami dekoracyjnymi – drewna
Akcesoria ogrodzeniowe

Poznaj gamę wiat samochodowych (Carport) z opcją przygotowania do montażu dachu z paneli fotowoltaicznych.

Wiata samochodowa z dachem z paneli fotowoltaicznych 

 


Wskazówki dojazdu
Wieloletnie doświadczenie w branży ogrodzeniowej (ponad 15 lat w branży ogrodzeniowej)
Doświadczeni specjaliści obsługi klienta i montażu ogrodzeń dostępni na miejscu w salonie sprzedaży
Fachowy pomiar i doradztwo na miejscu inwestycji - Szczecin oraz województwo Zachodniopomorskie

Produkcja i montaż ogrodzeń Konsport - marzec 2019

Szkolenie w zakresie technicznych aspektów produkcji ogrodzeń Konsport (metod spawania, procesu produkcyjnego, powłok malarskich, sposobu pakowania i kompletowania zamówień) oraz warsztat praktycznego montażu wybranych ogrodzeń i akcesoriów Konsport.

Dodatkowe informacje

Wystawa ogrodzeń
Dostępna wystawa ogrodzeń Konsport
Wskazówki dojazdu
Współrzędne geograficzne: N3294823, E3958345
Dodatkowe informacje
Możliwość transportu, Biuro z szerokim asortymentem wystawowym
Parking
10 miejsc

Gdzie kupić ogrodzenia w Szczecinie?

Ogrodzenia Szczecin - TCS ogrodzenia dysponuje wystawą ogrodzeń gromadzącą większość systemów z oferty Konsport. Najbardziej popularne modele jak metalowe ogrodzenie o poziomym wypełnienieniu P82 czy efektowne ogrodzenie żaluzjowe PS004 są możliwe do obejrzenia od poniedziałku do piątku w biurze TCS w Mierzynie niedaleko Szczecina. Wystawa zawiera także popularne modele jak Verticale, lekkie palisady pionowe oraz nowatorski system ogrodzeniowy PB001. Ogród wystawowy TCS posiada także wiele przykłów akcesoriów uzpełniających jak Słupki EQ, słupek z automatem oraz wiele innych.

Ogrodzenia Szczecin / Montaż Ogrodzeń Szczecin

TCS Ogrodzenia to jeden z najbardziaj cenionych dystrybutorów Konsport w Polsce. Wielokrotny uczestnik szkoleń, warsztatów i konferencji organizowanych dla naszych partnerów biznesowych. TCS Ogrodzenia charakteryzuje wysoki profesjonalizm oraz bardzo dobra znajomość prouktów i usług oferowanych przez Konsport. Galeria ciekawych, odważnych i nieszablonowaych realizacji zamieszczona poniżej dowodzi ogromnego doświadczenia w montazu ogrodzeń. TCS Ogrodzenia świadczy usługi związane z montażem ogrodzeń Konsport w Szczecinie i okolicach. Dysponuje placem wystawowym z większością dostepnych systemów ogrodzeniowych naszej marki oraz dba o ich cykliczną aktualizację. Od 2019 roku jest naszych dystrybutorem PREMIUM.