×
MENU

Słupki EQ

Znajdź swój wymarzony model idealnie dostosowany do Twoich potrzeb.
Nie wiesz który słupek wybrać? Przejdź do podstrony i sprawdź wszystkie słupki EQ dostępne w ofercie. Odkryj szereg dodatkowych rozwiązań, gadżetów oraz opcji kolorystycznych.

Akcesoria do słupków EQ

Odkryj najlepsze akcesoria i dodatki do słupków EQ.

Lampka LED

Podświetl słupek EQ dodatkową lampką

Uzupełnij swój słupek EQ dodatkową lampką oświetleniową. Lampa wyposażona jest w diody led charakteryzujące się bardzo długim czasem pracy oraz niskim poborem energii w porównaniu z tradycyjnym źródłem światła. Lampa emituje białe światło naturalne 4000K będące barwą pomiędzy światłem ciepłym, a zimny. Barwa światła idealnie pasuje do oświetlania ogrodów, parkingów i części wspólnych.

Lampa wykonana jest ze stali nierdzewnej, a jej kształt został zaprojektowany w taki sposób aby idealnie pasować do Słupków EQ / Big EQ Konsport**. Stal nierdzewna użyta do produkcji lampki LED jest taka sama jak stal użyta do produkcji paneli wyposażenia słupków EQ od opcji 1 do opcji 11 włącznie. Dzięki temu wszystkie elementy wyposażenia słupka EQ pasują do siebie i stanowią estetyczne i eleganckie wyposażenie słupka.

Lampka LED została fabrycznie wyposażona w czujnik zmierzchu, który uruchamia lampkę LED samoczynnie jeśli warunki oświetleniowe ulegną zmianie.

Zobacz jak podłączyć lampke LED

*Lampka LED nie jest standardowym elementem wyposażenia słupka EQ i wymaga dopłaty. Montaż lampki LED w słupku EQ odbywa się fabrycznie, produkt jest dostarczany w formie zamontowanej i gotowej do instalacji. 

** Możliwe jest zamówienie osobnej lampki LED. Należy jednak pamiętać, że montaż lampki LED do słupka EQ który nie został fabrycznie przygotowany do montażu lampki (nie posiada otworów montażowych) może być utrudniony lub niemożliwy. 

Umieść adres na froncie słupka

Dodaj do swojego Słupka EQ efektowny napis wypalony bezpośrednio w słupku EQ. Wypalenie zostanie wykonane przez precyzyjny, światłowodowy laser gwarantujący stabilną pracę i równy krój liter. Fabrycznie wykonany napis jest odpowiednio uszczelniony i zabezpieczony przed wpływem warunków atmosferycznych i korozji.

Parametry techniczne i możliwości realizacji:

 • Wymiary wypalenia – L 260 mm, H – zależy od wysokości słupka,
 • Wypalenie napisu następuje bezpośrednio w blasze słupka (ścianka frontowa słupka). Pod miejscem wypalenia umiejscowiona zostaje blaszka w w dowolnie wybranym kolorze RAL (Paleta barw Konsport), 
 • Blacha montowana jest do słupka EQ i dostarczana do klienta jako kompletny produkt,
 • Możliwość wypalenia zarówno napisu jak i cyfry lub napisu wraz z cyfrą,
 • Dostępny jeden krój czcionki –widoczny na wizualizacjach,
 • Blacha w części wewnętrznej (blacha RAL) grubości 1mm,
 • Wypalenie może zostać wykonane zarówno nad jak i pod wyposażeniem słupka EQ

Wypalenie w słupkach EQ Konsport - nad i pod wyposażeniem

 

 

Blacha z wypaleniem

Blacha do Słupka EQ

Zamiast wypalenia w słupku zastosuj dodatkową blaszkę z wypaleniem cyfr, liter lub kombinacji cyfr i liter. Wykorzystaj blaszkę do oznaczenia numeru domu, numeru domu i nazwy ulicy lub innych, dowolnych kombinacji.

Cechy produktu:

 • Wymiary blachy H170 mm oraz L 260 mm.
 • Produkt składa się z dwóch elementów. Części zewnętrznej, w kolorze Słupka EQ oraz wewnętrznej, malowanej w kolorze wybranym przez zamawiającego spośród palety dostępnych barw i kolorów Konsport.
 • Blacha jest montowana do Słupka EQ i dostarczana do klienta jako kompletny produkt.
 • Dostępny jeden krój czcionki – widoczny na wizualizacjach
 • Blacha w części zewnętrznej wykonana jest z blachy grubości 2 mm, część wewnętrzna to blacha grubości 1 mm.
 • Blacha może być montowana zarówno nad jak i pod wyposażeniem słupka EQ. Należy jednak pamiętać, że w przypadku niektórych opcji EQ, obniżenie położenia wideodomofonu poniżej zalecanej wysokości może skutkować nieprawidłową pracą kamery

Blacha z wypaleniem do Słupka EQ Konsport Ogrodzenia

Zadbaj o każdy detal

Wyposażenie i lampka w kolorze słupka

W każdym wariancie słupka EQ dostępna jest od teraz opcja malowania elementów wyposażenia w kolorze słupka. Uzyskaj słupek EQ w dowolnym kolorze z oferty Konsport wraz z kolorowym panelem wyposażenia i opcjonalną lampką LED.

Słupek EQ

Najlepszy dodatek do furtki i bramy

Uzupełnij linię ogrodzenia o praktyczne i funkcjonalne Słupki EQ Konsport. Słupek jest zwykle montowany zaraz obok furtki lub bramy i w zależności od wybranego wariantu, pełni różne funkcje. Najprostsze konfiguracje pozwalają wykorzystać słupek EQ jako skrzynkę na listy lub skrzynkę na listy i domofon. Bardziej rozbudowane warianty oferują możliwość otwarcia furtki /i bramy z użyciem breloków zbliżeniowych, czytnika linii papilarnych lub szyfratora. Dostępny jest również słupek EQ pełniący funkcje zbliżoną do paczkomatu. Otwarcie wrzutki na paczki może odbywać się z użyciem aplikacji mobilnej lub wygenerowanych kodów dostępu dla kuriera.

Pobierz folder produktowy

Przejrzyj katalog w formie online

 

 

Wzbogać swoją linię ogrodzenia o Słupek EQ Konsport.​
Poznaj wszystkie cechy i możliwości nowego słupka EQ Konsport.
Instrukcja montażu słupka INBOX​ Przekonaj się jakie to proste. Obejrzyj krótką wideoinstrukcję montażu i podłączenia słupka INBOX Konsport.
Słupek EQ Konsport - Opcja 2 - Jak podłaczyć?
Zobacz jak podłączyć Słupek EQ - Opcja 2
Zobacz Opcję 4 słupka EQ - Wyposażony w fabryczny wideodomofon z obsługą za pomocą aplikacji mobilnej.
Słupek EQ z wideodomofonem i czytnikiem linii papilarnych​ W Opcji 10 Słupka EQ dostępny jest wideodomofon z obsługą za pomocą aplikacji mobilnej oraz czytnik linii papilarnych oferujący również obsługę breloków zbliżeniowych (RFID).
Lampka LED konsport - instrukcja podłączenia
Zobacz jak podłączyć i regulować pracę Lampki LED do Słupków EQ.
Akcesoria do bram samonośnych
Poznaj wszystkie akcesoria i dodatki do bram samonośnych
Akcesoria do bram uchylnych i furtek
Poznaj wszystkie akcesoria i dodatki do bram uchylnych i łamanych
Znajdź najbliższego dystrybutora