×
MENU

Verticale A + Furtka + brama samonośna

Ogrodzenia pionoweOgrodzenie (duży prześwit)

Model Verticale to wyjątkowo popularny system ogrodzeniowym Konsport. Klienci zwracają uwagę na jego prostą formę, dzięki której łatwo wkomponować go w dowolną aranżację linii ogrodzeniowej. System oferuje przęsła w zróżnicowanych warinatach A,B i C. Każdy z nich bazuje na tym samym wypełnieniu jednak różnią je detale, które niejednokrotnie zmieniają całkowicie odbiór wizualny systemu.

Linia ogrodzenia z użyciem modelu Verticale
Przęsła Verticale w wariancie A
Przęsła Verticale w wariancie A
Brama samonośna Verticale

W realizacji z użyciem modelu Vertiacle przęsła zamontowano do bloczków betonowych. Bloczki w jasnym kolorze mocno kontrastują z ogrodzeniem utrzymanym w ciemnym kolorze dając bardzo ciekawy efekt końcowy.

Do wykonania tej linii ogrodzenia zastosowano:

  • Przęsła Vertticale w warinacie A montowane do bloczków betonowych z użyciem uchwytów wklejanych, pozwalających na łatwy montaż do betonu, ciegły i bloczków ogrodzeniowych.
  • Bramę samonośną Verticale
  • Furtkę Verticale z pochwytem standardowym.

 

Model Verticale od Konsport oferuje również dwa inne warinaty przęsła różnicę się znacząco od wariantu A użytego w tej realizacji.

W warinacie B i C zastosowano te same profile wypełniające (kształtownik 80/20 mm) jednak zamiast dwóch poprzeczek poziomych profile montowane są do specjalnego ceownika. Przęsła w wariancie B i C sprawiają wrażenie palisady wystające z ziemi, co jest obecenie bardzo popularnym i ciekawym rozwązaniem.

Realizacja wykonana przez:

Ogrodzenia Bochnia – Border – Systemy ogrodzeniowe

533 452 495
border.malopolska@gmail.com

Zastosowane do realizacji:

Konsport poleca
Znajdź najbliższego dystrybutora