Dystrybutorzy: Ogrodzenia Gdańsk - województwo pomorskie

Zapraszamy do zapoznania się z listą profesjonalnych firm ogrodzeniowych dostępnych poniżej. Każda z firm przechodzi szkolenia i warsztaty w siedzibie Konsport, posiada własny plac wystawowy z szerokim wyborem ogrodzeń oraz bogate doświadczenie w branży budowlanej. Jeśli poszukujesz usług związanych z montażem ogrodzeń w Gdańsku, Sopocie, okolicach Trójmiasta, Koszalinie lub na terenie województwa pomorskiego dystrybutorzy wymienieni poniżej zapewnią usługi związane z pomiarem na miejscu inwestycji, montażem ogrodzeń, kompleksowymi pracami ogólnobudowlanymi związanymi z ogrodzeniami posesyjnych.

Bukowa 1, 76-200 Bolesławice, Polska
600 465 249, 59 842 96 33
Premium
Starogardzka 40, 83-010 Straszyn, Polska
+48 58 351 29 40

Warto wiedzieć

Jaka jest maksymalna długość przęseł?

Wszystkie panele ogrodzeniowe (3D,2D) mają długość 2,5 m. Zarówno przęsła sztachetowe, jak i palisadowe produkowane są pod indywidualne zamówienie, a ich długość nie może przekroczyć 3 m. Wyjątek stanowi ogrodzenie wycinane laserowe (PB001), maksymalna długość przęsła to 2,94 m.

Czy wykonują Państwo także elementy murowane, ogrodzenia z pustaków łupanych?

Firma Konsport już od ponad 25 lat specjalizuje się w produkcji ogrodzeń systemowych. Elementy te produkowane są ze stali ocynkowanej, a następnie malowanej proszkowo.

Firma Konsport nie posiada w ofercie elementów betonowych jak np. pustaki łupane. Warto jednak skontaktować się z dystrybutorem Konsport i zapytać o dodatkowe elementy jak podmurówka, klinkier czy też beton architektoniczny.

Ile kosztuje transport?

Cena transportu jest uzależniona od wielu czynników, m. in. ilość oraz rodzaj elementów czy ilość kilometrów. Więcej informacji na temat ceny transportu z pewnością udzieli wybrany dystrybutor Konsport w trakcie sporządzania oferty.

Konsport świadczy usługi transportu ogrodzeń wyłącznie na terenie województwa łódzkiego. O szczegóły zapytaj BOK,
e-mail: biuro@konsport.com.pl lub telefonicznie: +48 43 677 50 63.

Zobacz nasze bestsellery