Dystrybutorzy: Ogrodzenia Opole

Poszukujesz profesjonalnej firmy zajmującej się montażem ogrodzeń w Opolu lub województwie opolskim? Poniżej znajdziesz listę polecanych firm ogrodzeniowych, które oferują wysokiej jakości usługi ogólnobudowlane, montaż ogrodzeń oraz transport w miejsce inwestycji. Dokładamy starań aby firmy zamieszczone poniżej przechodziły szkolenia i warsztaty w naszej siedzibie. Każda z firm posiada plac wystawowy z większością modeli ogrodzeń Konsport pozwalającej zobaczyć produkty z bliska, wypróbować akcesoria i przekonać się czy wybrane ogrodzenie jest tym, które odpowiada nam najbardziej.

Firmy na naszej liście posiadają duże doświadczenie w branży budowlanej, co oznacza, że są w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom.

Pużaka 21, 46-020 Opole, Polska
784 111 211

Warto wiedzieć

Jaka jest maksymalna długość przęseł?

Wszystkie panele ogrodzeniowe (3D,2D) mają długość 2,5 m. Zarówno przęsła sztachetowe, jak i palisadowe produkowane są pod indywidualne zamówienie, a ich długość nie może przekroczyć 3 m. Wyjątek stanowi ogrodzenie wycinane laserowe (PB001), maksymalna długość przęsła to 2,94 m.

Czy wykonują Państwo także elementy murowane, ogrodzenia z pustaków łupanych?

Firma Konsport już od ponad 25 lat specjalizuje się w produkcji ogrodzeń systemowych. Elementy te produkowane są ze stali ocynkowanej, a następnie malowanej proszkowo.

Firma Konsport nie posiada w ofercie elementów betonowych jak np. pustaki łupane. Warto jednak skontaktować się z dystrybutorem Konsport i zapytać o dodatkowe elementy jak podmurówka, klinkier czy też beton architektoniczny.

Ile kosztuje transport?

Cena transportu jest uzależniona od wielu czynników, m. in. ilość oraz rodzaj elementów czy ilość kilometrów. Więcej informacji na temat ceny transportu z pewnością udzieli wybrany dystrybutor Konsport w trakcie sporządzania oferty.

Konsport świadczy usługi transportu ogrodzeń wyłącznie na terenie województwa łódzkiego. O szczegóły zapytaj BOK,
e-mail: biuro@konsport.com.pl lub telefonicznie: +48 43 677 50 63.

Zobacz nasze bestsellery