Dystrybutorzy: ogrodzenia Lubelskie

Nasza lista firm zajmujących się montażem ogrodzeń w województwie lubelskim to doskonały przewodnik dla wszystkich poszukujących profesjonalnych usług w tej dziedzinie. Zamieszczone poniżej punkty sprzedaży ogrodzeń Konsport w Lubelskim mają bogate doświadczenie w branży ogrodzeniowej i budowlanej, gwarantując wysoką jakość wykonania i solidność.

Firmy współpracują bezpośrednio z producentem ogrodzeń, oferują swoim klientom szeroki wybór modeli ogrodzeń Konsport, akcesoriów ogrodzeniowych, słupków EQ oraz profesjonalny plac wystawowy.
Dbamy o to aby nasi dystrybutorzy ogrodzeń przechodzili szkolenia ze znajomości naszych produktów i usług. Lista najlepszych specjalistów w montażu ogrodzeń Konsport znajdziesz poniżej:

Nałęczowska 20, 20-400 Lublin, Polska
500 101 444
Głuska 86, 20-380 Lublin, Polska
515 155 321

Warto wiedzieć

Jaka jest maksymalna długość przęseł?

Wszystkie panele ogrodzeniowe (3D,2D) mają długość 2,5 m. Zarówno przęsła sztachetowe, jak i palisadowe produkowane są pod indywidualne zamówienie, a ich długość nie może przekroczyć 3 m. Wyjątek stanowi ogrodzenie wycinane laserowe (PB001), maksymalna długość przęsła to 2,94 m.

Czy wykonują Państwo także elementy murowane, ogrodzenia z pustaków łupanych?

Firma Konsport już od ponad 25 lat specjalizuje się w produkcji ogrodzeń systemowych. Elementy te produkowane są ze stali ocynkowanej, a następnie malowanej proszkowo.

Firma Konsport nie posiada w ofercie elementów betonowych jak np. pustaki łupane. Warto jednak skontaktować się z dystrybutorem Konsport i zapytać o dodatkowe elementy jak podmurówka, klinkier czy też beton architektoniczny.

Ile kosztuje transport?

Cena transportu jest uzależniona od wielu czynników, m. in. ilość oraz rodzaj elementów czy ilość kilometrów. Więcej informacji na temat ceny transportu z pewnością udzieli wybrany dystrybutor Konsport w trakcie sporządzania oferty.

Konsport świadczy usługi transportu ogrodzeń wyłącznie na terenie województwa łódzkiego. O szczegóły zapytaj BOK,
e-mail: biuro@konsport.com.pl lub telefonicznie: +48 43 677 50 63.

Zobacz nasze bestsellery