×
MENU

Dystrybutor Premium

WWD

Dystrybutor ogrodzeń Konsport / Wieloletnie doświadczenie w branży ogrodzeniowej/ Sprzedaż i montaż ogrodzeń w Bydgoszczczy / Ogrodzenia Kujawsko-Pomorskie

WWD


Leśna 17, 85-676 Bydgoszcz, Polska

+48 52 340 05 92

Wytwórnia Wyrobów z Drutu jest liderem w branży ogrodzeniowej w regionie od ponad 30 lat. Za cel stawiamy sobie zapewnienie klientom idealnych rozwiązań odpowiadających różnorodnym gustom, indywidualnym oczekiwaniom oraz standardom na najwyższym poziomie. Realizujemy bardzo duże przedsięwzięcia na obiektach przemysłowych obejmujące swoim zakresem ogrodzenie terenu kompatybilne z systemem kontroli dostępu. Zakończyliśmy z sukcesem wiele inwestycji na obiektach wojskowych i lotniskach, przy których wykonawca musi zagwarantować najwyższą jakość świadczonej usługi oraz spełnić szereg rygorystycznych wymogów, gwarantujących pełne bezpieczeństwo ogrodzonego obiektu. Kolejną istotną osią naszej działalności jest współpraca z hurtowniami oraz składami budowlanymi, sprzedającymi nasze produkty na terenie województw: Kujawsko – Pomorskiego, Zachodnio – Pomorskiego, Pomorskiego i Wielkopolskiego, co umożliwia bezpośrednie dotarcie z naszą ofertą do szerszego grona klientów. Stawiamy na rozwój i dalszą ekspansję , przez co zakres naszych produktów jak i usług jest coraz większy. Gotowi jesteśmy podjąć się realizacji autorskich wizji i marzeń naszych klientów.


Wskazówki dojazdu
Współpraca z marką Konsport nieprzerwanie od niemal 30 lat. Ogromne doświadczenie w branży związanej ze sprzedażą i montażem ogrodzeń na terenie województwa kujawsko-pomorskiego
Doświadczeni specjaliści obsługi klienta i montażu ogrodzeń dostępni na miejscu w salonie sprzedaży

Proces produkcyjny ogrodzeń Konsport

Uczestnictwo w szkoleniu warsztatowym dotyczącym montażu ogrodzeń Konsport (2019)

Ogrodzenie Bydgoszcz

Dodatkowe informacje

Wystawa ogrodzeń
Dostępna wystawa ogrodzeń Konsport
Wskazówki dojazdu
Ogród wystawowy: 86-031 Osielsko, Polska / Biuro Sprzedaży: ul. Leśna 17, 85-676 Bydgoszcz
Parking
Dostępnych wiele miejsc parkingowych

Systemy ogrodzeniowe - Ogrodzenia Bydgoszcz / Ogród wystawowy w Osielsku

WWD dysponuje ogrodem wystawowym zlokalizowanym w Osielku na ulicy Fregaty. Wystawa dostępna jest przez 7 dni w tygodniu (24h). Na wystawie znajdziemy różne systemy ogrodzeniowe Konsport oraz szerzeg dodatkowych akcesoriów z obszaru podmurówek/ akcesoriów bramowych i furtkowych. W godzinach pracy biura WWD zespół fachowców świadczy usługi związane z doradztwem i sprzedażą ogrodzeń.

Montaż ogrodzeń w Bydgoszczy / Doświadczony dystrybutor ogrodzeń Konsport

Wieloletnia współpraca z nasza marką oraz ogromne doświadczenie WWD Ogrodzenia w sprzedaży i montażu ogrodzeńe pozwalają realizować śmiałe i nowatorskie aranżacje lini ogrodzenia. Dogłębna znajomość produktów w ofercie ułatwia łączenie ze sobą różnych wzorów i akcesoriów. W efekcie powstają nietuznikowe aranżacje, którch część zamieszczamy poniżej wraz z opisem i galerią zdjęć.