×
MENU

Dystrybutor Premium

DIROX

Ogrodzenia Gliwice / Sprzedaż i montaż ogrodzeń w Gliwicach oraz na terenie województwa Śląskiego. Od lat zajmujemy się montażem ogrodzeń na terenie Śląska – nasze bramy można znaleźć m.in. w Katowicach, Gliwicach, Bytomiu i Rudzie Śląskiej.

DIROX


Przemysłowa 27, 44-153 Sośnicowice, Polska

Tel: +48 32 420 73 50

Ogrodzenia Gliwice, Sośnicowice, Katowice oraz sprzedaż i montaż ogrodzeń w województwie Śląskim

Dirox Group to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo trudniące się produkcją i sprzedażą ogrodzeń. W ofercie firmy znajdują się między innymi: siatki i panele ogrodzeniowe, bramy wjazdowe, furtki, automatyka do bram oraz ogrodzenia wykonywane pod zamówienie. Hurtownia ogrodzeniowa Dirox świadczy również usługi w zakresie: montaż ogrodzeń oraz napędów do bram. Jesteśmy przedstawicielem wiodących dystrybutor ogrodzeń i automatyki. Nasze realizacje charakteryzują się wysoką jakością oraz nowoczesnym sposobem wykonania. Stawiamy duży nacisk na funkcjonalność, ergonomię oraz estetykę naszych produktów przy zachowaniu powszechnie obowiązujących norm.

 

 


Wskazówki dojazdu
Doświadczeni specjaliści obsługi klienta i montażu ogrodzeń dostępni na miejscu w salonie sprzedaży
Fachowy pomiar i doradztwo na miejscu inwestycji - Gliwice oraz województwo Śląskie

Produkcja i montaż ogrodzeń Konsport - marzec 2019

Szkolenie w zakresie technicznych aspektów produkcji ogrodzeń Konsport (metod spawania, procesu produkcyjnego, powłok malarskich, sposobu pakowania i kompletowania zamówień) oraz warsztat praktycznego montażu wybranych ogrodzeń i akcesoriów Konsport.

Dodatkowe informacje

Wystawa ogrodzeń
Dostępna wystawa ogrodzeń
Wskazówki dojazdu
Ul. Przemysłowa 27 | 44-153 Sośnicowice
Dodatkowe informacje
możliwość wykonania dot. usług
Parking
10