Menu

Aby ułatwić naszym klientom wybór odpowiedniego produktu dla siebie, stworzyliśmy dla nich specjalne rozwiązanie. Wirtualne studio konfiguracji ogrodzeń to miejsce, które pomoże Ci dopasować ogrodzenie do stylu Twojego domu. Jeśli masz dylemat, ciągle nie wiesz, na co się zdecydować, to ten program jest właśnie dla Ciebie.

Wirtualne studio konfiguracji ogrodzeń pozwala wybrać dowolne rozwiązanie, jakie nasza firma posiada w swojej ofercie. Możesz przebierać spośród ogrodzeń gabionowych, cegły klinkierowanej, modułów XPS czy osadzeń w module betonowym. Dodatkową zaletą jest to, że bez trudu zobaczysz gotowy efekt – wybierając określony model domu, ogrodzenia i dobierając jego kolor, otrzymasz wizualizację, która pomoże Ci podjąć decyzję o zakupie. Wszystkie modele możemy oglądać z dowolnej perspektywy – zarówno od frontu, jak i z boku.

Dodatkowo program pozwala również na sprawdzenie, jak będzie wyglądać nasz podjazd. Przy wyborze ogrodzenia możesz postawić także na opcję widoku z bramą uchylną lub samonośną. Zaletą programu jest także to, że można przybliżać obraz, by dostrzec wszelkie detale i walory wybranego modelu. Postaw na studio konfiguracji ogrodzeń i skontaktuj się z nami, gdy podejmiesz decyzję!

Facebook

Powiązane artykułu

20/05/2015

10 powodów, dla których warto stawiać ogrodzenie

Prywatność Nikt nie będzie Cię podglądać w czasie opalania czy rozkręcania prywatnej imprezy. Weekendy to czas odpoczynku, często wymagający odcięcia się od otaczającej nas rzeczywistości. Wygoda Spędzając czas w ogrodzie,...
01/07/2015

Ogrodzenie to wizytówka domu!

Ogrodzenie to wizytówka domu i ogrodu, dlatego jego wygląd ma ogromne znaczenie. Wybór odpowiedniego rodzaju ogrodzenia nie jest łatwym zadaniem, gdyż możliwości jest bardzo dużo. Sprawdź na Murator Dom obecne...

Newsletter

FreshMail.pl