Menu

W tym roku firma Konsport wprowadziła olśniewającą nowość! System ogrodzeniowy, odwzorowujący drewno, to zupełnie inny sposób patrzenia na bramy i ogrodzenia. Spektakularny wygląd idzie w parze z jakością i pasuje do każdego typu domu!

Nowy, stylizowany system inspirowany jest ponadczasowym charakterem drewna, jego szlachetnością i wytrzymałością. Konsport znany jest z solidnych, długotrwałych rozwiązań,
a wykorzystanie drewnopodobnych wykończeń ma podkreślać taką formułę.

Zastosowanie takiej formy wykończenia już jest doceniane za oryginalny wygląd i pozytywne skojarzenia. Drewno bowiem od lat cenimy za strukturę, wszechstronny design, a nawet zapach.

Doskonałość krok po kroku

Drewnopodobny efekt został uzyskany za pomocą farby proszkowej oraz owinięciu profilu specjalną folią ze wzorem deski z drzewa orzechu lub sosny. Z folii wysysane jest powietrze, a następnie profil pozostawia się w piecu, gdzie podlega oddziaływaniu wysokiej temperatury.

Po procesie sublimacji wizerunek z folii przenika w wiązania podkładu proszkowego. Kolejnym krokiem jest schłodzenie profilu, a na samym końcu usunięcie folii. Cały proces jest wykonywany zgodnie z systemem zabezpieczenia antykorozyjnego DUPLEX co gwarantuje wysoki stopień ochrony oraz długoletni spokój użytkowania.

Innowacyjny system dopasowuje się do potrzeb każdego klienta – dzięki połączeniu drewnianego wzoru i standardowego materiału projekt ten sprawdzi się zarówno jako ogrodzenie nowoczesnych i designerskich projektów jak i tradycyjnych posiadłości.

Facebook

Powiązane artykułu

20/05/2015

10 powodów, dla których warto stawiać ogrodzenie

Prywatność Nikt nie będzie Cię podglądać w czasie opalania czy rozkręcania prywatnej imprezy. Weekendy to czas odpoczynku, często wymagający odcięcia się od otaczającej nas rzeczywistości. Wygoda Spędzając czas w ogrodzie,...
28/04/2015

Bezpieczna podróż

System ogrodzeniowy infrastruktury drogowej i kolejowej posiada aprobatę techniczną Instytutu Badawczego Dróg i Mostów IBDiM. Dzięki aprobacie Instytutu Badawczego Dróg i Mostów KONSPORT jest jedną z nielicznych firm w Polsce,...

Newsletter

FreshMail.pl