fbpx
Menu

Świąteczna zbiórka pracowników Konsport

Końcówka 2019 roku była dla nas niezwykle pracowita. Nie tylko dlatego, że spieszyliśmy się aby dokończyć wszystkie kluczowe projekty i domknąć w terminie przyjęte zlecenia. Zespół pracowników Konsport postanowił aby 2019 rok zakończyć również wyjątkową akcją na cele społeczne. Zdecydowaliśmy się na zbiórkę środków na rzecz schroniska dla zwierząt. Jako, że wcześniej nieco podobną akcję udało nam się zorganizować dla schroniska dla zwierząt Psiakowo i Spółka z Łowicza (o czym więcej można znaleźć np. tutaj) tym razem uznaliśmy, że również wesprzemy to właśnie schronisko.

W zbiórkę zaangażowawszy wszystkie działy naszej firmy. Uczestniczyły w niej hale spawalnicze, magazyn, lakiernia oraz biuro handlowe Konsport. Podczas prawie tygodniowej zbiórki środków udało nam się zebrać kwotę, która pozwoliła na zakup karmy dla zwierząt oraz dwóch ocieplanych bud.

Było nam niezmiernie miło kiedy mogliśmy to wszystko przekazać na ręce przedstawicieli Stowarzyszenia Animal SOS oraz Psiakowo i Spółka z Łowicza, którym serdecznie dziękujemy za przybycie. Mamy nadzieje, że ich podopieczni będą równie jak my szczęśliwi. Obiecujemy, że niebawem zorganizujemy podobne przedsięwzięcie.