Menu

W naszych działaniach od zawsze stawiamy na stały rozwój. Wszystko to z myślą o dostarczaniu Klientom różnorodnych wyrobów jak najwyższej jakości.

Nieustanny rozwój nowych technologii i rosnąca potrzeba produkcyjności, ze względu na coraz większy popyt na nasze produkty, zaowocował rozpoczęciem inwestycji związanej z budową hali produkcyjnej w Lutomiersku.

Powstająca hala na Szadkowskiej zostanie przeznaczona do unowocześnienia i przeorganizowania całej linii spawalniczej. Pod dachem hali znajdzie się aż 1500 m2 powierzchni ze stanowiskami wykończenia produktów i kontroli między procesowej. Nowa przestrzeń to również większy komfort pracy dla naszej kadry kierowniczej produkcji, dzięki rozbudowanemu zapleczu socjalnemu.

Za całość prac związanych z budową na Szadkowskiej odpowiada firma Atlas Ward.

Inwestycja ta ma na celu przede wszystkim zwiększenie mocy przerobowych na rok 2017. Wszystko dla satysfakcji naszych Klientów.

Facebook

Powiązane artykułu

20/05/2015

10 powodów, dla których warto stawiać ogrodzenie

Prywatność Nikt nie będzie Cię podglądać w czasie opalania czy rozkręcania prywatnej imprezy. Weekendy to czas odpoczynku, często wymagający odcięcia się od otaczającej nas rzeczywistości. Wygoda Spędzając czas w ogrodzie,...
25/06/2015

Jakie oczekiwania ma spełniać Twój płot?

Jeden płot drugiemu nierówny… przynajmniej jeśli mowa o gustach. Wybierając idealne ogrodzenie dla swojego domu można kierować się różnymi kryteriami. Do najważniejszych należy funkcjonalność oraz estetyka, a do tego trzeba...