Menu

DOŚWIADCZENIE

Marka KONSPORT już od ponad 25 lat specjalizuje się w produkcji ogrodzeń systemowych. Zaawansowana technologia oraz profesjonalny zespół to podstawa sukcesu naszej firmy. Zdobyte doświadczenie i wiedza pozwalają na ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych, dzięki czemu nasi Klienci otrzymują gwarancję najwyższej jakości.

WIEDZA

Ciągłe doskonalenie się i pogłębianie fachowej wiedzy pozwala na kompleksową obsługę naszych Klientów. Oferujemy Państwu nie tylko najwyższej klasy systemy ogrodzeń, ale także indywidualne doradztwo i wsparcie techniczne. Dzięki zaangażowaniu i kompetencjom zyskaliśmy zaufanie Klientów oraz Partnerów.

SUKCESY

KONSPORT jest marką uznaną nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Najwyższej jakości systemy ogrodzeń, które wyróżnia unikatowy design i niezwykła wytrzymałość znajdują swoje uznanie wśród mieszkańców całej Europy. Sukcesy firmy KONSPORT potwierdzają również liczne certyfikaty i wyróżnienia.

BEZPIECZEŃSTWO

Marka KONSPORT to także bezpieczeństwo podczas podróży. Dzięki pozytywnym opiniom przyznanym przez Instytut Badawczy Dróg i Mostów, firma KONSPORT, jako jedna z nielicznych zajmuje się produkcją materiałów wykorzystywanych na potrzeby zabezpieczeń infrastruktury drogowej i kolejowej. Przemierzając Polskę po nowo otwartych autostradach czy drogach szybkiego ruchu, to właśnie KONSPORT dba o Państwa spokój i bezpieczeństwo.