Menu

W dniach 7-10 lutego br. nasza firma wystawiała się na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury- Budma. Na stoisku swoją premierę miały nowe modele ogrodzeń oraz słupek funkcjonalny EQ. Szczególnym zainteresowaniem, wśród nowości, cieszyły się modele PB 001 i PP 002 (P305)- wyróżniające się, od innych modeli dostępnych na rynku, wyjątkową estetyką.

Targi były niezwykle udane! Nasze stoisko cieszyło się wysoką frekwencją, odwiedzili nas niemal wszyscy dystrybutorzy. Nawiązaliśmy równie wiele nowych kontaktów.– mówi Karol Szabelski , pracownik sales department.

Wszystkim obecnym na Targach czas umilały nasze konsportowe maskotki. Z chęcią pozowały do zdjęć… oraz przytulały się z gośćmi.

Tegoroczna Budma nie była pierwszą w historii naszej firmy, wystawiamy się na targach co dwa lata. Co zobaczenia w 2019 roku!

Facebook

Powiązane artykułu

05/12/2016

Konsport na BUDMA 2017!

Już 7-10 lutego 2017 roku w Poznaniu odbędą się największe w Polsce Targi Budowlane BUDMA.  Nasza firma będzie jednym z wystawców. Na stoisku zaprezentujemy modele ogrodzeń dobrze już znane naszym...
20/01/2017

Nowe słupy funkcjonalne EQ!

Wzbogaciliśmy naszą ofertę o nowe słupki EQ. Za ich pomocą można z powodzeniem umiejscowić w pobliżu wejścia na posesję m.in.: domofon, lampkę, skrzynkę na listy czy gniazdko elektryczne. Nowe słupki...

Newsletter

FreshMail.pl