Menu

Nowy rok to czas na wielkie zmiany – my również tak uważamy, dlatego postanowiliśmy odświeżyć wizerunek naszego bestsellera z ubiegłego sezonu. Dlatego PP002(P82) przeszedł wielką transformację. Teraz nasi klienci mogą zdecydować się na odmienione ogrodzenie, które wpisuje się w nowoczesne trendy!

PP002(P82) MIX to ogrodzenie, obok którego nie da się przejść obojętnie. Łączy w sobie zarówno odważną formę, jak i niestandardowe, wizjonerskie rozwiązania. Wprowadziliśmy tutaj znaczną zmianę – górne profile zostały całkowicie zmienione. Jednolite dotąd wypełnienie przełamaliśmy węższymi profilami, które wyglądają bardzo lekko. Dzięki temu cała konstrukcja prezentuje się bardzo nowocześnie.

Wszystkie elementy ogrodzenia PP002(P82) MIX, czyli zarówno brama, jak i furtka i przęsła nabrały teraz delikatniejszego wyglądu. Tutaj także zastosowano węższe elementy, co dodało całej konstrukcji lekkiego i delikatniejszego wyglądu.

Facebook

Powiązane artykułu

05/04/2015

Brama samonośna – płynne przesunięcie

Brama samonośna, jak wskazuje na to nazwa, nie wymaga dodatkowego podparcia, dzięki czemu sama się unosi, a cała konstrukcja nie wymaga dodatkowych suwnic. Na czym polega wytrzymałość bramy samonośnej? Całość...
15/06/2015

Brama wjazdowa – co musisz wiedzieć?

Wjazd na posesję ma kilka ważnych cech, o których warto pamiętać. Przede wszystkim to wizytówka domu, pierwsza rzecz, którą widzą nasi goście. Po drugie podjazd to obszar najczęściej używany w...