Menu

Targi Budma już za nami, ale warto przypomnieć nasze najnowsze ogrodzenia zaprezentowane na targach.

  • Model PB 001 to zabudowane ogrodzenie z delikatnymi, cienkimi, prześwitami wycinanymi laserowo. Świetnie łączy nowoczesne wzornictwo i najwyższą odporność antykorozyjną. Zamówić je można w ośmiu kolorach. Ten model doda niepowtarzalnego charakteru nowoczesnym budynkom o prostej bryle.
  • Ogrodzenie palisadowe P P002 (P305) odróżnia się estetyką od pozostałych modeli dostępnych na rynku. Głównym elementem systemu P305 jest płyta XPS pokryta poliestrową blachą (wykorzystywaną m.in. przy produkcji pokryć dachowych). Takie pokrycie płyty nie tylko ją zabezpiecza, ale nadaje jej również estetyczny, nietuzinkowy i nowoczesny wygląd.
  • Ogrodzenie palisadowe PP002 DIVERSO to ogrodzenie, które możesz zaprojektować samodzielnie. Możesz wykorzystać różne profile, ułożyć je w dowolnej kolejności i z dowolną szerokością rozstawu. Taka możliwość gwarantuje, że dopasujesz ogrodzenie do swoich potrzeb.”

Facebook

Powiązane artykułu

16/02/2017

Konsport na Budmie!

W dniach 7-10 lutego br. nasza firma wystawiała się na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury- Budma. Na stoisku swoją premierę miały nowe modele ogrodzeń oraz słupek funkcjonalny EQ. Szczególnym zainteresowaniem,...

Newsletter

FreshMail.pl