Menu

Kontakt

Jana Kilińskiego 75, Kazimierz, 95-083 Lutomiersk

+48 43 677 50 63

NAPISZ DO NAS!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Konsport z siedzibą w Jana Kilińskiego 75, Kazimierz w zakresie i w celu świadczenia usług określonych Regulaminem serwisu. Przetwarzanie danych osobowych odbywa się na zasadach określonych Polityką Ochrony Prywatności. *

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 16:00
Sobota: 8:00 – 12:00

Niedziela: nieczynne
Sklep jest nieczynny w dni świąteczne.

Skontaktuj się z nami

Dział handlowy

+48 43 677 50 63
biuro@konsport.com.pl

Małgorzata Wańdoch
malgorzata.wandoch@konsport.com.pl

Joanna Lisiak
joanna.lisiak@konsport.com.pl

Maciej Post
maciej.post@konsport.com.pl

Jakub Majewski
jakub.majewski@konsport.com.pl

Dawid Stegliński
dawid.steglinski@konsport.com.pl

Karol Szabelski
karol.szabelski@konsport.com.pl

Emil Kacprzak
emil.kacprzak@konsport.com.pl

Export manager

Rynki wschodnie:
Konstantin Syzranow
ks@konsport.com.pl
0079 210 098 668

UE:
Włodzimierz Bielinski
wlodzimierz.bielinski@konsport.com.pl
+ 48 609 448 688

Zaopatrzenie

Łukasz Lisiak
zaopatrzenie@konsport.com.pl
+48 604 590 936

Ogrodzenia infrastruktury drogowej i kolejowej

Krzysztof Kiełbasa
krzysztof.kielbasa@konsport.com.pl
+48 43 677 50 63

Reklama

Łukasz Majewski
lukasz.majewski@konsport.com.pl
+48 600 892 165